section class="engine">Mobirise

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarządzających, jesteśmy profesjonalną i prężnie rozwijającą się firmą transportową na arenie międzynarodowej. Specjalizujemy się w transporcie przesyłek ekspresowych, terminowych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy C+E

Opis stanowiska:

• Transport międzynarodowy (UE),

• jazda w pojedynczej obsadzie.

Wymagania:

• prawo jazdy C+E,

• karta kierowcy do tachografu cyfrowego,

• ważne świadectwo kwalifikacji, badania lekarskie i psychologiczne,

• podstawowe uprawnienia ADR (na plandekę),

• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym,

• mile widziana znajomość języka obcego.

• w przypadku kierowców z Ukrainy - znajomość języka polskiego minimum w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

• regularne szkolenia z czasu pracy i jazdy kierowców,

• pracę na trasach międzynarodowych,

• możliwość podjęcia pracy od zaraz,

• przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy,

• pracę w profesjonalnym, energicznym zespole,

• tabor wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, które sprzyjają bezpieczeństwu i komfortowi pracy.

Kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@joltar.com lub o kontakt telefoniczny pod numerem 606 667 314

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000, z późn. zm."

Joltar

ADRES:
ul. Zakamienica 9
33-300 Nowy Sącz
Polska

KONTAKT:
Email: biuro@joltar.com
Telefon: 606 667 314
Fax: 18 441 56 26